watchOS 7.0.3
Apple

watchOS 7.0.3, Bazı Hata Düzeltmeleriyle Yayınlandı

Haziran ayındaki WWDC (Uluslararası Geliştiriciler Konferansı)’nda tanıtılan watchOS 7′nin üçüncü güncellemesi olan watchOS 7.0.3 yayınlandı. Bu güncelleme, bir önceki sürüm olan watchOS 7.0.2’den sadece bir hafta sonra kullanıma sunulmuş oldu. watchOS 7.0.2 de bazı bölgelerdeki kullanıcıların EKG çekmesini engelleyen ve pilin normalden çok daha hızlı bitmesine sebep olan sorunları çözmeyi hedeflemişti. Ancak hem 7.0.1 hem de 7.0.2 sürümlerinde yapılan değişiklikler, Apple Watch Series 3 kullanıcılarının yaşadıkları sorunları tam olarak çözememişti. Bu sorunlar; saatlerin günde birkaç kere kendi kendine yeniden başlaması, performansın ve pil ömrünün geçtiğimiz sene yayınlanan watchOS 6’ya göre azalmasıydı.

Güncelleme notlarında ise watchOS 7.0.3 ile düzeltilen hatalardan bu şekilde bahsediliyor:

  • watchOS 7.0.3, Apple Watch Series 3’ün kendi kendine yeniden başlaması da dahil olmak üzere bazı sorunlar için hata düzeltmeleri ve geliştirmeler içerir.

Güncellemeyi saatinize yüklemek için önce iPhone’unuzda bulunan Watch uygulamasını açın. Genel ve daha sonra Yazılım Güncelleme sayfasına gelin. Güncellemenin yüklenebilmesi için saatinizin telefonunuza yakın bir yerde ve şarj aletine takılı olması gerektiğini unutmayın.

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan watchOS 7’nin Apple Watch’unuza getirdiği bir çok yenilik bulunuyor. Uyku takibi, saat uygulamasındaki yatma zamanı özelliğiyle birlikte çalışarak verimli bir şekilde uyumanızı sağlıyor. Aile Ayarları, iPhone’u olmayan aile üyelerinin başka birinin iPhone’u ile bağlantı kurabilmesini sağlıyor. Böylece Apple Watch’un özelliklerinden bütün aile üyeleri yararlanabiliyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler