Gather Ventence
Dijital Yaşam

Ventence Haberlerini Keşfetmenin Yepyeni Bir Yolu: Gather!

Gather, tüm dünyada olup bitenleri keşfedebileceğiniz bir uygulama. Macerası 2017 Ekim’de başlayan Gather, sadece iki ay içerisinde App Store ve Play Store’daki yerini aldı ve 300 bin kullanıcıya ulaştı.

Dünyanın farklı ülkelerinden 1600’ü aşkın kaynağı bulunan Gather’in sadece Türkiye’de 830 kaynağı bulunuyor. Gündem, ekonomi, politika, spor ve teknoloji konu başlıkları altında binlerce haber her gün Gather uygulaması ile kullanıcılarla buluşuyor.

Ayrıca Gather’in radyo özelliği de bulunmakta. 184 ülkeden 50.000’i aşkın radyo istasyonu, Gather’da bir araya geldi. Dilediğiniz tarzda ve her dilde sınırsız radyo içeriği Gather ile her an cebinizde. Üstelik bunların hepsi tamamen ücretsiz!

Gather | App Store

Dilediğiniz Kaynağı Ekleyin. Hiçbir Gelişmeyi Kaçırmayın.

Gather, bünyesinde başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden kaynaklar barındırıyor. 1600’den fazla kaynak arasından dilediğinizi seçerek tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz de radyo özelliğini kullanarak en sevdiğiniz istasyonları dinleyebiliyorsunuz.

Kullanıcı dostu, sade ve şık arayüzü ile Gather’in birçok öne çıkan özelliği bulunuyor. Örneğin son dakika bildirimleri ile en güncel ve önemli haberleri bildirim olarak görebilirsiniz. Bu sayede uygulamayı kullanmazken bile gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca üstün bir arama performansı da bulunuyor. Dilediğiniz içeriği arayarak saniyeler içerisinde okumaya başlayabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilir ve de daha sonra tekrar okumak için favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Favoriler bölümünde ise en sevdiğiniz haberleri tutmanız mümkün. Favorilerinize bir haberi tek dokunuş ile kaydederek istediğiniz zaman okuyabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Gather’in bu özelliği sayesinde değerli gördüğünüz bilgileri tek bir bakış ile görmeniz mümkün.

Gather’in haber ve radyo dışında göz alıcı bir özelliği daha mevcut. En iyi kaynaklardan derlenerek hazırlanan bir fotoğraf galerisi ile olağanüstü fotoğrafları keşfedebilirsiniz. Otomobilden doğaya birçok farklı kategoride fotoğraf, Gather’da sizleri bekliyor.

Ventence Haberlerini Gather ile Keşfedin

Apple’ın sihirli dünyasının ve güncel teknoloji haberlerinin tek çatı altında bir araya geldiği Ventence, Gather kaynakları arasındaki yerini aldı. Apple ve çevresinde yaşanan tüm gelişmeleri anında keşfedebileceğiniz Ventence’ı Gather’da kaynaklarınız arasına eklemeyi unutmayın.

Gather’i App Store’dan buradan, Play Store üzerinden de buradan indirebilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler