Apple

Türkiye’nin Üçüncü Apple Store’u Ne Zaman Açılacak: İşte Son Gelişmeler

Uzun zamandır Apple’ın Türkiye’de yeni bir mağaza açacağı konuşuluyordu. Ortaya çıkan yeni görüntülerde, Türkiye’nin üçüncü ve en büyük Apple Store’u olacak olan yeni mağazanın inşaat çalışmalarında sona gelindiği anlaşılıyor. Buna ek olarak mağaza Google Haritalar’a da eklenmiş durumda.

Birkaç yıl önce yeni Apple mağazasının inşaatına başlandığı ve İspanyol bir inşaat firmasının bu şantiyeyi üstlendiği ortaya çıkmıştı. Buna ek olarak şirket, geçtiğimiz aylarda Türkiye’de birçok sayıda mağaza çalışanı ve yöneticisi işe almaya başlamıştı.

Apple Uptown Store

Türkiye’deki Apple Store’lar Kapanıyor: İşte Sebebi ve Tarihi
Detayları Keşfedin

İşte Türkiye’nin Üçüncü Apple Store’u

Çekilen yeni görüntülerde, mağazadaki inşaat çalışmasında sona gelindiği görülüyor. Ayrıca fotoğraflarda, mağazanın ön kapısının hemen yukarısında bulunan, metal bir levha ile kapatılmış olan Apple logosu da rahatça görülebiliyor.

Yeni Apple Store’un Fotoğrafı | Ventence

Bu mağaza, İstanbul’da yer alan diğer iki mağazanın aksine bir alışveriş merkezinin içerisinde değil, büyük ve Apple’a özel bir binada yer alıyor. Bu nedenle üçüncü Apple mağazası, Türkiye’deki Apple Store’lar arasında en büyük mağaza olma özelliğini taşıyor.

İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet verecek olan yeni Apple Store, Caddebostan, Kadıköy’de yer alıyor. Mağazanın tam adresi ise Abdul Kadir Noyan Sk. No:13, Caddebostan, Kadıköy/İstanbul.

Buna ek olarak mağaza, Google Haritalar’da da listelenmeye başladı. Apple Store Caddebostan ismini taşıyan Google Haritalar sayfasında, kullanıcılar tarafından yüklenen bazı görseller de yer alıyor. Buna ek olarak mağaza, “Geçici Olarak Kapalı” olarak işaretlenmiş.

Son birkaç yıldır inşaat aşamasında olan Apple Store Caddebostan’ın yakın zamanda inşaat çalışmalarının tamamlanması bekleniyor. Çalışan işe alımlarının başlamasını da göz önünde bulundurursak mağazanın, önümüzdeki aylarda hizmete girmesi bekleniyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler