LG, QNED MINI LED TV’yi CES’te Tanıtacağını Açıkladı
Dijital Yaşam

Stadia ve GeForce Now, 2021 LG Televizyonlara Geliyor

LG, 2021 model televizyonlarının Google Stadia ve NVIDIA GeForce Now entegrasyonu ile geleceğini duyurdu. Stadia, Android TV modellerinde bulunsa da LG’nin webOS’i bunu sunan Google dışı ilk akıllı TV platformu olacak. GeForce Now için ise bu tamamıyla ilk olacak. Herhangi bir akıllı TV platformuna entegre olmayan Now, LG ile birlikte bir ilke imza atacak.

Sistemin Google Stadia desteği 2021’in ikinci yarısında başlayacak. Bununla birlikte kullanıcılar, Stadia’da sahip oldukları oyunları kontrol kolu harici bir şeye ihtiyaç duymadan yayınlayabilecekler. Bu hizmet, Stadia’nın hali hazırda bulunduğu bölgelerde kullanılabilecek.

Google Stadia
Google Stadia

GeForce Now da yılın ilerleyen zamanlarındada LG televizyonlarda kullanıma sunulacak. Stadia’da olduğu gibi, kullanıcılar hizmet üzerinden oyun satın alabilecek ve ardından televizyonlarında yayınlayabilecekler. Ayrıca GeForce Now, kullanıcıların diğer platformlarda daha önce satın aldıkları oyunları oynamalarına da olanak sağlıyor. Bu hizmet de yalnızca şu anda mevcut olduğu bölgelerde kullanıma sunulacak.

GeForce Now
NVIDIA GeForce Now

Her iki hizmet de mevcut oldukları bölgelerde, güncellenmiş webOS 6 akıllı TV platformunda LG Content Store’dan indirilebilir durumda bulunacak.


Kaynak: GSMARENA

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler