Apple

Oynamak İsteyebileceğiniz 8 Apple Arcade Oyunu

Geçtiğimiz sene bu zamanlarda Apple Arcade, henüz yeni ancak yüksek potansiyele sahip olan bir servisti. Aylık ücreti 34,99 TL olan servis, yeni cihaz alımlarında 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Gişe rekortmeni oyunların bulunduğu bir yer statüsüne henüz ulaşılmamış olsa da Apple Arcade, oynayacak oyunlar bulmak için güzel bir yer.

Eğer siz de bu platforma üye veya yeni cihaz almış biri iseniz ve oynayacak oyun arıyorsanız bu liste sizin için faydalı olabilir.

Butter Royale

Apple Arcade - Butter Royale

Fortnite, artık Apple cihazlarında kullanılamadığı için Butter Royale sıradaki seçeceğiniz olabilir. Bu oyun da Fortnite gibi renkli bir Battle Royale oyunu. Ancak aralarında kamera açısı ve silahlar gibi büyük farklılıklar bulunuyor. Ayrıca Arcade’in bir parçası olan oyunda uygulama içi satın alımlar bulunmuyor.

Creaks

Apple Arcade - Creaks

Çek Cumhuriyeti’nden Amanita Design’ın bu oyununda huzursuz ve korkutucu bir hava bulunuyor. Oyun, bulmaca ve “platformer” türünün birleşimi sayılabilir. Oyunu tamamlayabilmek için makine ve canavarları durdurmanız gerekiyor. Bunu yaparken de sürekli genişleyen bir malikaneyi keşfediyorsunuz.

Game of Thrones: Tale of Crows

Game of Thrones: Tale of Crows

Game of Thrones: Tale of Crows, oyuncuların pek de zaman harcamak zorunda olmadığı oyunlardan biri. Tek yapmanız gereken şey, planlar oluşturarak bunların nasıl çalıştığını görmeniz. Oyunda size sorunlarla gelen insanlara çözümler üretmeniz, keşif gezilerine koruyucular göndermeniz gibi görevleriniz bulunuyor.

Grindstone: Daily Grind 101

Apple Arcade’in ilk gününden beri servisteki en iyi oyunlardan biri olan Grindstone: Daily Grind 101, bulmaca oyunlarının bağımlılık yapıcılığını aksiyonla harmanlıyor.

Reigns: Beyond

Reigns: Beyond

Reigns serisindeki ilk oyunlar, fantastik bir alandaki hikayelerin üzerine kuruluydu. Reigns: Beyond ise aynı konsepti uzaya taşıyor ve müzikler ekliyor.

Roundguard

Roundguard

Roundguard, klasik bir puzzle oyunu olan Peggle’ı büyü kullanılan bir rol yapma oyununa çeviriyor. Oyunda küçük toplar kullanarak canavarlarla savaşılıyor.

Skate City

Skate City

Tony Hawk’s Pro Skater’ın yenilenmiş versiyonu ile kaykay oyunları tekrardan öne çıkmıştı. Ancak Skate City, mobil cihazlarda sporun en iyi yaklaşımı olmaya devam ediyor. Oyunda Miami gibi bir çok şehir bulunuyor.

World’s End Club

World’s End Club’da oyuncular, bir su altı eğlence parkında uyanıyor ve birlikte çalışarak bir anahtar arıyor. Oyuncuların anahtarı bulmak için sadece bir saati bulunuyor ve anahtarı sadece tek kişi alabiliyor.


Kaynak: The Verge

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler