Dijital Yaşam

İstanbulkart’ın Tasarımı Yenileniyor: İşte Yeni Tasarım

İstanbul’da toplu taşımadan kafelere, marketlerden otoparklara birçok alanda hizmet veren İstanbulkart, imajını ve görünümünü yeniledi. Yeni logosu ile birlikte kart tasarımını da yenileyen İstanbulkart, ayrıca mobil uygulamasını da yeniledi.

İstanbul’da toplu taşımanın yanında birçok alanda kullanılabilen İstanbulkart, uzun bir aradan sonra görünümünü yeniledi. Satış kanalları üzerinden yavaş yavaş kullanıma sunulmaya başlanan yeni İstanbulkart’ın yenilenmiş mobil uygulaması da önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacak.

Getir ve İstanbulkart

Getir ve İstanbulkart, Dünyada Bir İlke İmza Atıyor!
Detayları Keşfedin

İşte Yeniden Tasarlanan İstanbulkart

İstanbulkart’ın logosu, “İstanbul Seni Seviyor” sloganı doğrultusunda İstanbul yazısı ve bir kalp işaretinin bulunduğu yeni ve daha sade bir tasarım ile yenilendi. Kartlar da bu doğrultuda, çok renkli olacak şekilde yeniden tasarlandı.

Yakında kullanıma sunulacak olan, İstanbulkart’ın yenilenmiş mobil uygulaması ise; daha kullanıcı dostu bir arayüzün yanında bazı yeniliklerle de gelecek. Bu yeniliklerin arasında; faizsiz mikro kredi, bakiye transferi, eksi bakiye, fatura ödeme gibi özellikler yer alıyor.

Adım adım kullanıma sunulan yeni İstanbulkart’lar, fiziksel satış noktaları ve online kanallar üzerinden sipariş edilebiliyor. Buna ek olarak eski kartların kullanımında da herhangi bir kısıtlamaya gidilmeyeceğini de ekleyelim.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
3
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler