GeForce NOW Chrome
Dijital Yaşam

GeForce NOW Türkiye Sunucularının Açılış Tarihi Açıklandı

GAME+, oyuncular tarafından oldukça popüler olan GeForce NOW platformunun Türkiye sunucularının ne zaman açılacağını duyurdu. GAME+’ın resmi Twitter hesabındaki açıklamaya göre platform; Mart ayında oyuncuların erişimine açılacak.

Türkiye’deki oyuncular, daha önceden GeForce NOW‘u yalnızca yurtdışındaki sunucular ile birlikte kullanabiliyordu. Ancak artık bu durum geçtiğimiz günlerde değişmişti. Mart ayında gerçekleştirilecek lansman ile GeForce NOW’ın kullanıcıları, GAME+’ın Türkiye’deki sunucuları ile GeForce NOW’a erişebilecek.

Geçtiğimiz saatlerde GAME+’ın resmi Twitter hesabında bir video paylaşıldı. Bu videoda platformun ne zaman açılacağını merak eden kullanıcılarının yorumlarına yer verildi ve yorumlara cevap olarak Mart ayı işaret edildi.

Şimdilik bunun dışında herhangi bir açıklama yok ancak GAME+ oyuncular için açılmadan platformun açılış tarihinin ve fiyatının resmi olarak duyurulması bekleniyor. Dilerseniz bu yeni platforma erkenden kaydolmak ve GAME+’ı herkesten önce deneyimlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

GeForce NOW Powered By GAME+ Nedir

Turkcell’in yeni oyun platformu GAME+, geçtiğimiz ayda NVIDIA ile yeni bir ortaklığa gitmişti. Açıklamaya göre popüler bulut oyun servisi NVIDIA’nın GeForce NOW platformu; Türkiye’deki oyunculara GAME+’ın Türkiye sunucuları üzerinden hizmet vereceği duyurulmuştu.

Güçlü bir donanıma gerek duymadan en yeni oyunları yüksek çözünürlük ile birlikte oynamayı vadeden GeForce NOW hizmeti, şu anda dünyanın en popüler bulut oyun servisleri arasında yer alıyor.

GAME+, ilk etapta sınırlı sayıda kullanıcıya hizmet verecek. Bulut oyun hizmetine erişmek isteyen kullanıcılar, GAME+ websitesi üzerinden erken kayıt oluşturup önümüzdeki aylarda gerçekleşecek lansmanla birlikte ürünü ilk kullanan kullanıcılar arasında yer alma fırsatı yakalayacaklar.


Kaynak: Twitter

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler