Rusya GP
Otomobil

Formula 1 Turkey GP için Biletler Satışa Çıkıyor: İşte Tarih

COVID-19 sebebiyle ilk önce iptal edilen sonrasında farklı bir tarih ile ülkemize geri dönen Formula 1’in Türkiye ayağı 1-3 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Heyecanla beklenen yarışın biletleri için geçtiğimiz dakikalara kadar herhangi bir açıklama yapılmamışken ilk duyuru, Intercity yönetiminden geldi.

Formula 1 biletlerinin 12 Temmuz tarihinde satışa sunulacağını belirten bir yazı yayınlayan pist yönetimi, fiyat ve daha fazlasını önümüzdeki Pazar günü açıklığa kavuşturacağını belirtti.

Rusya GP

Formula 1 Yeniden Türkiye’de: İşte Yarış Tarihi
Detayları Keşfedin

Biletler Çok Yakında Satışta

Intercity İstanbul Park yönetimi, basın açıklamasında farklı kategoriler ile birlikte oldukça geniş bir fiyat aralığının olduğunu belirtiyor. Geçtiğimiz yılın fiyatları ile benzer olması beklenen ücretler, 12 Temmuz’da netleşecekken biletlerin kısa sürede tükenmesi yüksek ihtimaller arasında.

Formula 1 Türkiye GP Biletleri
Geçtiğimiz Yılın Bilet Fiyatları

2020 Turkey GP’sinde tarihi bir rekora imza atarak Formula 1 tarihinin en düşük bilet fiyatlarını duyuran Intercity’in bu yıl da benzer bir adım atması muhtemel. Biletix platformu üzerinden satışa çıkacağı düşünülen biletlerin, yarışın izleyicilere kapalı olması durumunda iade edileceği de bilinenler arasında.

“Halkımızın ve yabancı misafirlerimizin bu heyecana ortak olması için sabırsızlanıyoruz. Yarışı bu sene seyircili olarak gerçekleştirecek olmaktan mutluluk duyuyor ve bunun için tüm hazırlıkları en sağlıklı şekilde yürütüyoruz. (…) Bilet satışlarıyla ilgili ayrıntıları Pazar günü açıklayacağız.”

Sadi Hezber, Intercity İstanbul Park Genel Müdürü

Biletlerin tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi dakikalar içerisinde tükeneceği düşünülürken sistemlerin tekrar çökmemesi için önlemler alınması da muhtemel. Nelerin olacağını ise 12 Temmuz günü gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler