Apple Watch SE
Apple

Daha Ucuz Bir Seçenek: Apple Watch SE Duyuruldu!

Apple, kullanıcıların en sevdiği özelliklere sahip olurken daha ucuz bir fiyata satışa sunulacak Apple Watch SE’yi duyurdu. Her zamankinden daha büyük ve gelişmiş Retina ekran, kullanıcıların en önemli bilgileri her an takip edebilmesini sağlıyor. Apple Watch SE, Apple Watch Series 6 ile aynı ivmeölçer, pusula ve altimetreye sahip. En yeni mikrofon ve hareket sensörleriyle düşme algılama ve Acil SOS gibi özellikler de geliştirilmiş oluyor.

watchOS 7’deki Family Setup özelliği ile iPhone’u olmayan çocukların da yeni özelliklerden faydalanması sağlanacak. Böylece onlar da el yıkama hatırlatıcısı, uyku takibi ve fitness çalışmaları gibi özelliklere erişebilecek. Apple Watch SE, tamamen geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretilecek ve Solo Loop adındaki yeni kayışları da destekleyecek.

Apple Watch SE

Apple Watch SE, yuvarlatılmış kenarlı bir Retina ekranla birlikte Series 3’e göre %30 daha büyük bir ekrana sahip olacak. Böylece kolayca okunabilir daha büyük fontlar ve kullanıcı arayüzleri de kullanılabilir olacak. S5 System-in-Package’a sahip olan saat, Apple Watch Series 3’e göre iki kata kadar daha güçlü olacak. Haptic Feedback verebilecek Digital Crown da kullanıcı deneyimini mekanik bir his ile arttıracak. Aramalar, Siri ve Walkie-Talkie özellikleri de yeni hoparlör, mikrofon ve Bluetooth 5 ile geliştirilecek.

Apple Watch SE’nin hücresel versiyonu, nerede alındığı önemli olmaksızın dünyanın her yerinde acil aramalar yapabilecek. Böylece Acil SOS özelliği daha da erişilebilir olacak. Düşme algılama özelliği de yeni bir algoritmayla birlikte önceki modellere göre geliştirilmiş hareket sensörlerini kullanacak

Kaynak: https://www.apple.com/newsroom/2020/09/apple-watch-se-the-ultimate-combination-of-design-function-and-value/

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler