Apple

Beats’in Paylaştığı Gönderide iPhone 13 Detayı Dikkat Çekti

Apple’ın yıllar önce satın aldığı ünlü ses aksesuarı üreticisi Beats, sosyal medya hesaplarından yeni bir video yayınladı. Bir hoparlör modeli olan Beats Pill+’ın özel bir sürümü için hazırlanan reklam filminde, bir iPhone yer alıyor. Ancak bu iPhone, mevcut iPhone modellerinden biraz farklı.

Reklamda yer alan iPhone modeli, iPhone 12’den biraz daha küçük bir çentiğe sahip. Bu da akıllara bu modelin, daha tanıtılmamış bir iPhone 13 modeli olabileceğini getiriyor.

iPhone 12 satışa çıktı

iPhone 13 Serisinin Birçok Özelliği Ortaya Çıktı: İşte Detaylar
Detayları Keşfedin

İşte Beats’in Yayınladığı O Reklam

Beats’in Instagram üzerinden yayınladığı reklam filmi, Beats Pill+’ın Kar Audio System özel sürümünü tanıtıyor. Videonun 16. saniyesinde yer alan iPhone modeli ise mevcut iPhone modellerinden daha küçük bir çentiğe sahip.

Diğer ayrıntılara baktığımızda ise cihaz, iOS 14 veya önceki bir işletim sistemine sahip. Ayrıca telefonun saati, Apple’ın görsellerinde her zaman kullandığı, ilk iPhone’un tanıtım saatini işaret eden 9.41 iken; telefonun tarihi ise özel üretim Beats Pill+’ın satışa çıkış tarihini gösteriyor.

Modelin kasasına baktığımızda ise dış kasanın şekli, iPhone 12 ile benzer. Kasanın rengi ise her ne kadar ayırt etmek biraz zor olsa da, iPhone 12 Pro’nun Altın rengine benziyor. Kısaca modelin çentiğinin biraz küçük olması dışında herhangi bir farklı yanı bulunmuyor.

Beats’in Reklamında Yer Alan iPhone Modeli

Şimdilik bu durum, Instagram’daki bazı kullanıcılar tarafından da fark edilmiş. Konu ile ilgili Apple veya Beats’den herhangi bir açıklama gelmedi.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler