Apple Watch Series 6
Apple

Apple Watch Series 6 Tanıtım Videosu Yayında!

Her sene Eylül ayında gerçekleştirdiği etkinliklerde yeni cihazlarını duyuran Apple, bu seneki “Time Flies” etkinliğinde Apple Watch Series 6‘yı duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa çıkan yeni Apple Watch Series 6, bir akıllı saatten çok daha fazlası.

Apple Türkiye, YouTube kanalı üzerinde yepyeni bir oynatma listesi oluşturdu. Yeni Apple Watch Series 6’yı konu edinen bu oynatma listesinde 2 video yayımlandı bile.

Bu videodan ilki yukarıdaki Apple Watch Series 6 tanıtım videosu. “Bu Saat Zaten Yapıyor” adındaki 30 saniyelik bu kısa video, Series 6’nın öne çıkan muhteşem özelliklerini konu ediniyor. Uyku takibi özelliği ile başlayan video, ardından EKG özelliğinden bahsederek Apple Watch Series 6’nın diğer özellikleri ile devam ediyor.

Kanınızdaki oksijen düzeyini ölçün. Uykunuzu takip edin. İstediğiniz anda EKG çekin. Karşınızda Apple Watch Series 6. Sağlığın geleceği bileğinize geldi.

Bu Saat Zaten Yapıyor

Yukarıdaki 1 dakika 50 saniyelik ikinci video ise Apple Watch kullanıcıların hikayelerini konu alıyor. Ve de Tip 1 diyabete sahip olan Kate’in Apple Watch ile sağlık zorluklarını aşarak şampiyonluk hedefine ulaşması ile başlıyor. Ardından da YJ’nin egersizlerini takip ederek 2000 dolarlık ilaçları tüketme zorunluluğundan kurtulduğunu anlatıyor. James’in de kalp krizi geçirdiğini Apple Watch’undan öğrendiğini ve erkenden hastaneye yetiştiği ile devam ediyor.

Apple Watch’un hayatları nasıl değiştirdiği ve hatta kurtardığıyla ilgili kullanıcı hikayelerini dinleyin.

Apple Watch — Hayatımı Kurtaran Aygıt
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=ErMj2md6gDE&list=PLX8U6paFEiysSsIBi0xLZRdRiZ5VSWAz0&index=2

https://www.youtube.com/watch?v=-OlhNbG_FFg&list=PLX8U6paFEiysSsIBi0xLZRdRiZ5VSWAz0&index=1

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler