Apple Store Uygulaması
Apple

Apple Store Uygulaması 10. Yaşını Eğlenceli Bir Animasyon ile Kutluyor!

15 Haziran 2010’da hayatımıza giren Apple Store uygulaması, Apple ürünlerini ve aksesuarlarını satın almanın yepyeni bir yolu. 10 yıl önce bir iPhone, iPad, iPod veya herhangi bir Apple ürününü almak için iki yolunuz bulunuyordu.

Bir Apple mağazasına gitmek veya apple.com adresine giderek ürünlerinizi online ortamda satın almak tek çözüm iken Apple Store uygulaması, hızlı ve güvenli bir yol daha sunuyordu. 10 yıl boyunca tasarımsal açıdan değişimler geçiren uygulama 2013 yılında iPad’ler ile uyumlu hale geldi.

Apple Watch, iPhone 6 ile birlikte tanıtıldıktan ve piyasaya sürüldükten sonra Apple Store, hızlı bir şekilde watchOS ile uyumlu bir hale gelerek alışveriş yapmaya yepyeni yollar kazandırmaya devam etti. 2016’nın Ağustos ayında 4.0 sürümü ile birlikte uygulama 4 bölüm altında toplandı.

Apple Store Uygulaması

Apple Store uygulamasında “Arama” sekmesine gidip “10 years“ı aratırsanız aşağıdan 1 ve 0 balonları gelecektir. Tıpkı “let it snow“da olduğu gibi bu balonlarda eğlenceli birer animasyon. Dilediğiniz gibi sürükleyerek eğlenebileceğiniz balonların üzerine tıkladığınız zaman şişerek patlıyorlar.

Ayrıca Apple, geçtiğimiz günlerde Apple Store uygulaması için yepyeni özellikler getirdi. Gelecek iPhone’unuzu belirlemek için modelleri karşılaştırabileceğiniz bölüm bu özelliklerden yalnızca biri. Diğer yenilikler hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Apple çalışanı ile birlikte Apple mağazalarında ilginizi çeken Apple ürününü keşfetmek mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken Apple Store uygulamasını açmak ve buradaki adımları izlemek!

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler