Apple

Apple, 2021 Yılının Ödüllü İlk Apple Watch Yarışmasını Duyurdu

Apple zaman zaman Apple Watch üzerindeki Aktivite Halkalarını kapatmaya teşvik etmek için yarışmalar düzenleniyor. Bir sonraki yarışmanın tarihi ise belli oldu. “Ring in the New Year” adındaki yarışma, 2021 yılının ilk Aktivite meydan okuması olma özelliğini de taşıyor. Yarışmayı kazanırsanız da Mesajlar ve FaceTime’da kullanabileceğiniz beş özel Apple çıkartmasına sahip olabilirsiniz.

Apple Watch yıllar önce gerçekleştirilen bir Apple Özel Etkinliği’nde ilk kez karşımıza çıktığında içerisindeki watchOS işletim sistemi çok daha fazla hareket etmeye ve egzersiz yapmaya sizi motive eden özelliklere sahipti. Yıllar içerisinde gelişen bu özellikler arasında en popüleri tabii ki de Aktivite Halkaları.

Üç farklı halkanın üç farklı aktivite türünü temsil ettiği Aktivite Halkaları; kırmızı, yeşil ve mavinin en eğlenceli tonlarıyla her an bileğinizde. Gün içerisinde yapmanız gereken aktivitelerin hareket, egzersiz ve duruş halkaları ile temsil edildiği Aktivite Halkaları’nı her gün kapatmak oldukça önemli.

Apple Watch, bu halkaları kapatırken sizi çok daha fazlasını yapmak için motive ediyor. Gün içerisinde bileğinize gönderdiği küçük titreşim ile sizi ayağa kalkmak, hareket etmeye başlamak ve egzersizler yapmanız için teşvik ediyor. Bazen de Apple tarafından düzenlenen sanal yarışmalara katılarak arka arkaya halkalarınızı kapatarak kıyasıya bir mücadelenin içerisine girebiliyorsunuz. Yarışmayı başarıyla tamamlarsanız da Mesajlar ve FaceTime’da kullanabileceğiniz Apple özel tasarımı çıkartmalara sahip olabiliyorsunuz. Bu yarışmaların en yenisi “Ring in the New Year” adı ile çok yakında başlıyor.

  • Apple Watch
  • Apple Watch
  • Apple Watch

7-31 Ocak 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek yarışma aynı zamanda yeni yılın ilk Apple Watch Meydan Okuması. Eğer yedi gün boyunca arka arkaya Aktivite Halkalarınızı kapatırsanız Apple tarafından sadece bu yarışma ve meydan okumayı tamamlayanları için tasarlanan birbirinden eğlenceli animasyonlara sahip beş çıkartmaya sahip olabilirsiniz. Mesajlar ve aynı zamanda FaceTime üzerinde kullanabileceğiniz çıkartmalara yukarıdan göz atabilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken Apple’ın çok yakında bileğinize, daha doğrusu Apple Watch’unuza göndereceği bildirime dokunmak ve karşınıza çıkacak adımları izlemek.


Kaynak: 9to5Mac

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler